Новина

Митці Рівного рятуватимуть безпритульних тварин із цікавим проєктом

16:42, 30 Січня

зображення новини

Всеукраїнський Проєкт “Люди Х” започаткує знайомство з мистецькими людьми протягом 2023 року. За допомогою цього проєкту відбудеться знайомство небайдужих українців із талановитими рівнянами, які допомагають безпритульним тваринам. Таким чином зоозахисники збирають кошти незахищеним чотирилапим друзям. Долучитися може кожен, хто має бажання запропонувати лот чи послугу.

Про це повідомив “Клуб ЛАПА” – благодійний фонд у Рівному, що допомагає тваринам.

Дебютний день мав назву «Операція краса».

Учора, 29 січня, в Рівному відкрив проєкт відомий в Україні та за її межами, перукар Діма Кіпніс. Моделю виступила обдарована рівнянка, музикант-флейтистка і незмінна волонтерка Анастасія Власюк.

Саме в Анастасії нині під опікою травмований песик Зайчик (його з переломами знайшов далекобійник неподалік від Рівного).

У понеділок собаку Зайчика везуть до Львову на реабілітацію, яка триватиме понад місяць і вартує більше 10 тисяч.

Завдяки проєкту “Люди Х” волонтери клубу мають надію зібрати необхідну суму аби транспортувати та оплатити лікування у клініці травмованому песику. Для цього вони влаштували вчора фотосесію з безпритульними тваринами із залученням відомих митців під назвою “Операція краса”.“Вірю, що з легкої руки перукаря Діми Кіпніса, доброти Анастасії Фласюк та фотографа Дмитра Крахмалюка наш проект стане відомим широкому загалу людей, яких об’єднає мистецтво, доброта та милосердя до обездолених котиків та песиків”, – пояснила головна волонтерка Інесса Шишкіна.

Вона розповіла, що рівненська музикантка у вільний час рятує безпритульних тварин.

“За фахом я – музикант, граю на флейті. Проте, я врятувала десятки тварин. Цим закликаю митців Рівного не соромитись рятувати, годувати, підтримувати вуличних тваринок, писати і поширювати історії про них на своїй сторінці у соціальних мережах, по-можливості долучатися до фінансових зборів.

“Врятуй Зайчика” – під таким гаслом ви зможете віднайти хештег на сторінці Клубу “Лапа”, ви зможете прослідкувати його долю на шляху до одужання.На фотосесії – також киця Еля

Я завжди прагну відкривати нові грані свого натхнення, сьогодні – це буде моє зовнішнє перевтілення, але незмінним у моїй сутності є порятунок та підтримка скривджених вуличних тваринок.

Митці Рівненщини, долучайтесь до нашого проекту “Люди Х”. Можливо саме мистецтво вашої душі врятує чиєсь маленьке, але таке важливе життя!” – сказала Анастасія Власюк.

Мистецтво музичне, вокальне, театральне, хореографічне, декоративно-прикладне чи будь-який інший його напрямок нині покликаний на сторожу творити Добро. Тож зоозахисники Рівного закликають творчих людей долучатися до порятунку обездолених тварин і пропонувати ідеї, лоти чи послуги.

За деталями звертайтесь до волонтерки Інесси Шишкіної: Фейсбук-сторінка.

Кошти для реабілітації песика Зайчика збирають на карту: 4149499993701307 – Власюк Анастасія.