Новина

Московський патріархат знову розпочав конфлікт на Рівненщині

14:42, 10 Листопада

зображення новини

Вчора у селі Маща Костопільського району так званий “московський патріархат” організував чергову провокацію. Перереєстрована у законному порядку громада Православної церкви України, маючи всі документи і законні на те підстави, прийшла до свого храму аби провести перше богослужіння українською мовою. Втім, на заваді їхнім законним правам стала група так званого “відділу безпеки” російської православної церкви в Україні .

Очолював цю провокацію Віктор Земляний – відомий на Рівненщині захисник російських впливів. Він є керівником так званого «відділу безпеки» – групи РПЦ в Україні, яка покликана не допустити втрату культових споруд.

Тож зібравши свою “групу”, прихильники москви прибули до села Маща та з усіх зусиль намагались спровокувати фізичні сутички для створення необхідної картинки для російських ЗМІ.

Дивним є те, що односельчани вже давно б мали можливість жити у мирі та злагоді, почергово здійснюючи богослужіння у храмі, що стало б для всіх консенсусом і залагодило б всі суперечки, але тут як тут з’являється отець Віктор та починає нагнітати ситуацію та провокувати сутички з опонентами та поліцією.

Той факт, що на Рівненщині протягом багатьох років діє агентурна мережа Росії у вигляді осередків так званої “Російської православної церкви”, ні для кого не секрет. От тільки цього чомусь досі не знає Служби Безпеки України. Не знає і не діє. Більше того, за роки незалежності за мовчазної згоди цієї установи на Рівненщині і не тільки розплодився цілий букет російської агентури, котрий замаскований під дахом всіляких русскіх общєств, воєнно-історічєскіх клубов. Це у Рівному не так давно в єдиному місці Волинської землі під опікою представника ФСБ Кірілова по вулиці 16 липня діяла резидентура ФСБ Росії. Там навіть була відкрита виборча дільниця по виборах Президента Росії Путіна.

Але найстрашніше, що антиукраїнські групи діють по сьогоднішній день. Вони тільки принишкли на деякий час. Коли ми врешті- решт зрозуміємо, що в нас мусить бути своя Держава, своя Армія, своя Державна безпека?

Дмитро Кубійович