Новина

Молодь запрошують до написання наукових есе

16:38, 22 Листопада

зображення новини

Бандерівські читання” оголошують конкурс есе для молоді «Філософія української перемоги. Візія Великої України».

До участі запрошуються молоді візіонери віком до 31 року –  військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, вчителі та науковці.

Призовий фонд забезпечують бійці 5 окремого штурмового полку:
1 місце – 10 тис грн та цінний подарунок від 5 гранатометників 5 ОШП
2 місце – 7 тис грн
3 місце – 5 тис грн

У конкурсі беруть участь наукові есе, що не були опубліковані раніше. Вони містять обґрунтовані міркування, націоналістичні ідеї та світогляд.

Хочемо, щоб ви зруйнували інтелектуальні кордони, помислили про Україну мрій – переможну, велику, найміцнішу та заможну. Хочемо, щоб ви стали візіонерами – запропонували ідею, про яку інші навіть мріяти не наважувались. Щоб ви були візіонерами – понесли цю ідею в маси. Хочемо, щоб ви були пасіонаріями – заразили вашою ідеєю всіх українців. Зголошуйтесь, візіонери, народжені в Незалежній Україні!”- закликає ініціатор конкурсу, директор Недержавного аналітичного центру Українські студії стратегічних досліджень, солдат-гранатометник 5 окремого штурмового полку Юрій Сиротюк.

Зацікавились?

Ось вимоги до оформлення есе: обсяг до 15 тис. знаків (8 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5.

Ловіть теми та розкривайте їх з наукової та практичної точок зору:
Україна після перемоги. План внутрішніх перетворень
Виправлення ключових помилок доби незалежності: економічна доктрина післявоєнної України; інтелектуально-культурний розвиток; вирішення проблеми демографічної катастрофи;
політичний ландшафт після перемоги, потенціал волонтерського руху;
якою буде армія; Зовнішньополітичні завдання України після перемоги
Нова реальність: Україна як впливова сила на регіональному та світовому рівні та гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій; формування нових союзів під проводом Києва; cвіт без росії: нові можливості, нові перспективи, Київ як центр тяжіння для південних регіонів рф; Україна як майданчик для апробації нових сценаріїв розвитку для людства

Детальніше –  у Положеннях Конкурсу.

Чекатимемо на ваші роботи до 20 грудня 2022 року.

Вже написали есе? Реєструйте його за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1A19eXpk-LPfODXZnXYFtQdyed1SKkgxF3p9A0b7anmM/edit

Ми підбиватимемо підсумки 20 січня 2023 року. Переможці та їхні візії візьмуть участь в Х Бандерівських читаннях. Там само відбудеться нагородження.

Конкурс проводить Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» власним коштом. 💸 Ви можете підтримати нашу ініціативу:
🔗Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/9B5D37fB7w
Номер картки Моно
5375 4112 0091 5481 (Оксана М)

Залишились питання? Ось наші контакти:
📧 nac.ussd@gmail.com
📞 (067) 605 3505
📞 (067) 961-16-62