Новина

Млинівська спільнота “Борщ” відправила військовим 125 тисяч сухих порцій страв

10:45, 24 Березня

зображення новини

Млинівському борщу виповнився рік. За цей час виготовили майже 125 тисяч порцій сухих перших страв для військових на передову.

Про це повідомив голова Дубенської РВА Всеволод Пекарський.

Для своїх борщів та супі волонтери переробили понад 70 тонн овочів. Першим приготували саме борщ, по тому – різноманітні супи.

В одному пакетику – буряк, картопля, морква, перець, капуста, цибуля, часник, корінь селери, зелень та м’ясо. Всі інгредієнти варять, сушать, подрібнюють, тоді – фасують. Приготування страви дуже просте: борщовий пакет заливається гарячою води, за 15 хвилин – страва готова. Військові кажуть, що смачно, як вдома.

“Я дуже рада, що доля звела нас разом, що нас так багато однодумців. На сьогодні – це 70 людей, серед яких і жителі Млинівщини, і внутрішньо переміщені особи. Як би не було важко, але ми змогли сушити необхідні інгредієнти навіть коли вимикали світло! Дякую всім за стійкість та незламність духу, – каже засновниця спільноти Ірина Кошкіна.

Так, спільнотою “БОРЩ” виготовлено 124 928 порцій сухих перших страв: 97 922 – борщів, 27 060 супів (з макаронами, гречані, рисові).До передач захисникам додають й приготовані інші продукти харчування, засоби гігієни, білизну, медичні засоби. На прохання військових шили бандани, а потім і білизну, маскхалати, виготовляють окопні свічки.