Новина

Медичні заклади Рівного отримали допомогу з Німеччини

14:37, 23 Жовтня

зображення новини

З черговим візитом до Рівного завітала делегація Товариства «Гуманітарної допомоги України з Баварії», яку очолює голова Товариства Антон Грауфогль. І як завжди – з вантажем гуманітарної допомоги. До слова, міська влада Рівного підтримує контакти з німецькими благодійниками вже 25 років, тож такі візити вже стали традиційними, розповідають у пресслужбі Рівненської міської ради.

За роки співпраці Товариство надало значну допомогу соціальним та медичним закладам Рівного. Зокрема, медичним обладнанням та медикаментами забезпечували відділення Центральної міської лікарні, міської лікарні №2, пологових будинків, онкодиспансеру, а також дитячих закладів для дітей із особливими потребами.

Окрім цього Рівне також співпрацює з Оберфіхтахом у сфері культурного обміну, організації дитячого відпочинку та навчання наших лікарів.

Під час візиту німецька делегація змогла переконатися як використовується та як допомогає хворим їхня допомога. Гості з Оберфіхтаху зауважили, що приємно вражені величезними позитивними змінами у медзакладах, яким вони свого часу допомогали.

– Цей прогрес, те, як впевнено і якісно ремонтуються та наповнюються ваші медзаклади, дає нам натхнення продовжувати нашу справу. Звісно, наше найбільше бажання – щоб наша допомога перестала бути потрібною вам. Але поки ми й далі будемо із вдячністю приймати усе, чим можуть долучитися наші земляки та переправляти до Рівного, – зазначив Антон Грауфогль.