Новина

Мамі загиблого воїна Юрія Тура з Дубенщини вручили почесну нагороду сина

12:10, 30 Березня

зображення новини

Відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 2022 року № 643/2022, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, старшого солдата Юрія Володимировича ТУРА посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

29 березня, почесну нагороду мамі загиблого Героя Марії вручив побратим військового, який привіз бойовий орден зі Львова в Млинів.

21-річний старший солдат Юрій Тур повертався автомобілем під щільним артилерійським обстрілом на поле бою, щоб знову рятувати поранених побратимів. Загинув Герой від прямого попадання ворожого снаряда в автівку у серпні 2022 року.

“Жодна нагорода, жодна відзнака не поверне матері сина. Вона лиш буде вічним свідченням відваги та самопожертви Героя. Пам’ять про подвиг юного захисника, який віддав своє життя у віці 21 року, захищаючи свободу та незалежність нашої вітчизни, назавжди в нашій пам’яті. Слава ГЕРОЮ!”, – написали у Млинівській селищній раді.