Новина

Колишнього посадовця підозрюють у викраденні півмільйона на Рівненщині

10:31, 31 Серпня

зображення новини

На Рівненщині колишньому посадовцю повідомили про підозру у розтраті майна на понад пів мільйона гривень.

Цьогоріч у травні правоохоронці задокументували протиправну діяльність 54-річного керівника підприємства. Поліцейські встановили, що із жовтня по грудень 2020 року посадовець, перебуваючи на посаді начальника комунального підприємства привласнив товарно-матеріальні цінності у великих розмірах. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Керівник підписав із суб’єктом господарювання фіктивні договори підряду про виконання будівельних робіт і, відповідно, акти їх приймання. Своїми діями посадовець завдав майнову шкоду підприємству на суму 476 152 гривень.