Новина

Книгу “Бібліотекарки не виходять заміж” презентували у Рівному

13:10, 12 Листопада

зображення новини

10 листопада у Рівненській обласній бібліотеці для молоді письменниця Марина Єщенко презентувала книгу  «Бібліотекарки не виходять заміж».

Цю книгу пані Марина видала у 2017 році вигравши грант Президента України. Розповідає Рівненська обласна бібліотека для молоді.

Під час розмови, авторка розповіла, що написання новел більше притаманне її творчості. Проте робота над пригодницькою повістю «Бібліотекарки не виходять заміж» була дуже цікавою. Деякі герої написані із реальних людей. Самій Марині найбільше до вподоби головна героїня книжки Анастасія. У певному сенсі вони навіть схожі. Дещо є вигаданим, наприклад зламане ребро директорові книгозбірні. Але сама книга є напрочуд живою та веселою. Авторка зачитала вголос декілька перших сторінок, чим викликала посмішки у присутніх.

Ця книга викликає справжній інтерес до бібліотеки та актуалізує її. Чудово, що це місце може бути локацією для художнього твору і відповідно, показувати бібліотеку з іншого ракурсу. Бо якщо заглянути за ширму, раптом виявиться, що бібліотекарки закохуються, встрягають у пригоди, конкурують за читача, вигадують небилиці одне про одного. І навіть інколи ламають ребра. Своєму директорові. Але що таке одне зламане ребро порівняно з тим, що трапиться з усіма іншими бібліотекарями цієї диво-установи.