Новина

Керівник освіти Рівненщини пішов з посади

17:20, 24 Липня

зображення новини

Начальник обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський пішов з посади.

Про це посадовець повідомив у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

Друзі! Сьогодні офіційно завершено моє перебування на посаді начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації! Дякую всім за довіру та підтримку! Це був неймовірний досвід і злагоджена робота на всіх рівнях! Із завтрашнього дня приступаю до роботи на новій посаді. Далі буде!, – зазначив пан Таргонський.

Виконуючим обов’язки начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації наразі є Олександр Набочук.