Новина

Карантин у Рівному продовжили до кінця року

13:54, 28 Вересня

зображення новини

Сьогодні, 28 вересня відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської територіальної громади.

Комісія вирішила продовжити карантин на території Рівненської територіальної громади до 31 грудня 2021 року.

Також були внесені зміни до протоколу № 20 від 22 вересня 2021 року позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Рівненській міській раді закликають рівнян дотримуватися вимог карантину, щоб громада далі не мала жорсткіших обмежень, а медики не працювали на межі своїх сил та пікових навантажень на лікарні міста.