Новина

Із трьома Захисниками попрощалася Рівненщина

09:35, 30 Березня

зображення новини

Рівненщина учора, 29 березня, провела в останню дорогу трьох своїх захисників: Сергія Махновця, Михайла Іржицького, Олексія Шуриберка.

Про це повідомила Рівненська ОДА

У Тараканівській громаді провели в останню дорогу захисника Сергія Махновця. Чоловік проживав у селі Рачин, захоплювався краєзнавством, був дослідником Тараканівського форту. На жаль, 22 березня воїн загинув у бою поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області. Він був 1980 року народження.

У Демидівській громаді попрощались із Михайлом Іржицьким. У воїна зупинилося серце. Йому назавжди залишиться 50 років. Поховали захисника в рідному селі Лопавше.

У Вараші провели в останню дорогу захисника Олексія Шуриберка. Він був старшим солдатом 24-ї окремої механізованої бригади. Воїн помер 15 березня. Йому було 32 роки. Без батька залишилася маленька дочка. Поховали Олексія Шуриберка на кладовищі у селі Стара Рафалівка.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним і близьким!