Новина

Із п’ятьма полеглими Захисниками попрощались на Рівненщині

11:40, 18 Березня

зображення новини

Вчора, 17 березня, на Рівненщині попрощалися із п’ятьма полеглими воїнами.

Острозька громада провела в останню дорогу захисника Віталія Кулибу. Він був родом із села Бадівка. Бійцю назавжди залишиться 44 роки. Воїн загинув 17 січня внаслідок поранень під час бойового зіткнення з ворогом в районі населеного пункту Опитне Бахмутського району Донецької області. Вважався зниклим безвісти. Лише зараз тіло Героя повернулося на рідну землю. У Віталія Кулиби залишилася матір, дружина та двоє дорослих дітей – син та донька.

У Варковицькій громаді попрощались із 28-річним Віктором Смолійчуком. Він був родом із села Озеряни. загинув 14 березня у жорстокому бою біля населеного пункту Богданівка Донецької області. Усі хто його знав, згадують юнака світлою людиною, щирим другом, привітним, добрим односельчанином. В нього залишились батьки та брат, який також служить в ЗСУ. Поховали воїна в рідному селі.

У скорботі й Антонівська громада – попрощалися із загиблим захисником Іваном Ткачуком. Воїн 1987 року народження. У лавах Збройних Сил України чоловік служив із 2022 року. Загинув у боях за місто Бахмут Донецької області. Іван – батько багатодітної родини, без нього залишились дружина та четверо неповнолітніх дітей.

У Володимирецькій громаді в останню дорогу провели загиблого захисника Дениса Сотруту. Йому було 22 роки. Призваний за мобілізацією, Денис із липня 2022 року служив такелажником ремонтно-відновлювального батальйону 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Виконуючи бойове завдання, загинув під час артилерійського обстрілу поблизу Авдіївки Донецької області. Його поховали в рідному селі Довговоля.

У Рівному попрощалися з загиблим захисником Павлом Федорчуком. Йому назавжди залишиться 31 рік. Воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Харківської області. Павло Федчук народився у Рівному, закінчив 24 школу, потім – технічний коледж НУВГП. Строкова служба в армії минула у Києві у внутрішніх військах. Після повернення додому Павло працював у магазинах «Фокстрот. Кілька років був у Польщі. Перед самою війною повернувся в Україну, а після 24 лютого пішов у військкомат. Пройшов найгарячіші ділянки фронту, а 13 березня на Харківщині потрапив під ворожий артобстріл. В Героя залишилися батьки, дружина та 10-річний син.

Світла пам’ять Героям! Співчуття рідним і близьким!