Новина

Ірма Вітовська стала студенткою Острозької академії

12:31, 01 Вересня

зображення новини

Українська акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка, Заслужена артистка України Ірма Вітовська навчатиметься в Національному університеті «Острозька академія» на магістерській програмі «Історія та археологія».

Для сайту НаУОА  пані Ірма розповіла, що колись мріяла стати археологом. Тепер вона часто зіштовхуюся в своїх ролях з різними історичними періодами. Тому на магістратурі хоче поновити свої знання, особливо що стосується епох Середньовіччя та Відродження в Україні, адже сьогодні є багато фальсифікату, який на руку нашому ворогові. Як акторка, мисткиня хоче доносити правду через театральне й кіномистецтво до широкої громадськості.

Нагадаємо, що Ірма Вітовська – лауреатка національних премій з кіномистецтва «Золота дзиґа». Два роки поспіль визнана найкращою акторкою національної премії від кінокритиків «Кіноколо» (найкраща акторка 2018 та 2019 року за фільми «Брама» та «Мої думки тихі»). Двічі володарка національної премії «Телетріумф». Володарка театральної премії «Київська пектораль». Володарка «Золотого Дюку» на Одеському міжнародному кінофестивалі 2019 року за найкращу акторську роботу у фільмі «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча. Ірма Вітовська стала першою лауреаткою премії Women in art від HeForShe в категорії «Театр та кіно», створеною ООН та Українським інститутом.