Новина
Художники малюватимуть туристичні родзинки однієї з громад Рівненщини
15:49, 07 Жовтня

У суботу та неділю, 9 – 10 жовтня, в Острозькій міській територіальній громаді відбудеться художній пленер “ОСТРОЖЧИНА ТУРИСТИЧНА” в рамках реалізації проєкту “8 поДІЙ для об’єднання”.
Виставку робіт художників Рівненщини демонстуватимуть у стінах Культурного барбакану – Татарської вежі.
Проєкт реалізується в рамках конкурсу соціальних ідей у Рівненській області за підтримки проєкту “Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)”, що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО “Молодіжна Платформа”, ВМГО «ФРІ Острог», Відділу культури і туризму виконавчого комітету Острозької міської ради, Острозької міської ради,, Острозька школа мистецтв та Громадська організація “Колоарт”.
