Новина

Хто з громадськості обиратиме керівників трьох закладів культури

13:06, 24 Вересня

зображення новини

Вчора відбулося жеребкування щодо відбору кандидатур від громадськості до складу конкурсних комісій, які обиратимуть керівників трьох закладів культури.

Нагадаємо, що відповідно до рішення обласної ради від 2 червня 2021 №182, керівників закладів культури обирає конкурсна комісія.

До її складу входить 9 осіб – представники від громадськості, обласної ради та від закладу, які не є членами трудового колективу.

Обрання кандидатур від громадськості проводить спеціально створена комісія шляхом жеребкування.

Так, за результатами жеребкування до складу комісії для проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для молоді» обрали Миколу Мокрика та Івана Вєтрова від Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка, а також Петра Давидюка від Рівненської обласної організації профспілки працівників культури.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» увійшли: Микола Мокрик від Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка, Марія Мудра від ГО «Центр креативу» та Ольга Шустік від ГО «Місто мого серця».

А директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» обиратимуть Петро Давидюк від Рівненської обласної організації профспілки працівників культури, Микола Мокрик та Іван Вєтров від Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка.

Зауважимо, що прийом документів на посади директорів вищезазначених закладів триває до 4 жовтня.