Новина

Хто будуватиме рівненську об’їзну?

11:26, 09 Серпня

зображення новини

За перемогу в тендері на будівництво об’їзної дороги з півночі від міста боротимуться три іноземні фірми. Вони вже подали документи для участі в тендері. Це, зокрема, відкриті акціонерні товариства: “Євроазійська будівельна корпорація “Evrascon” з Азербайджану, “ONUR” (Туреччина) і “Шляхово-будівельний траст № 2, місто Гомель” (Республіка Білорусь). Про це стало відомо із сайту “Prozorro”.
Початок аукціону – 3 вересня.

Протяжність північної об’їзної дороги навколо Рівного – 14 кілометрів. Вона матиме дві смуги руху.
Планується, що північна об’їзна дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по трасі з Житомира і Києва у напрямку Луцька і прикордонного контрольно-пропускного пункту «Устилуг».

Загальна вартість північної об’їзної навколо Рівного – 822, 5 мільйона гривень. На цей рік на будівництво І-ї черги заплановано виділити з Державного дорожнього фонду України 198 мільйонів гривень. За ці кошти планують побудувати залізничну естакаду над розв’язкою Рівне – Сарни, а також виконати всі роботи з формування основи дорожнього полотна І-ї черги об’їзду. Решту коштів планують виділити у 2020 році.