Новина

Хлопці з Дубенщини виготовляють портативні зарядні станції для військових

16:07, 08 Вересня

зображення новини

Сьогодні компанія «Ксеонікс Технолоджі» одна з найбільш інноваційних виробників портативних зарядних станцій. Концепцію молоді хлопці з Млинова придумали самостійно, хотіли допомагати військовим.

Про це розповіли у Рівненській ОВА, та додали, що їхня історія успіху розпочалася в гаражі.

Одна така станція KSEON 168 може зарядити 56 телефонів, Starlink, квадрокоптер чи рацію, або ж через інвертор підтримувати в тонусі прилади. Станції вирізняються компактністю і легкістю, а також не бояться вологи і поміщаються в рюкзак. Це основні критерії для військових.

Виробляють і 5 Кв зарядку. Вона може слугувати альтернативою генератору і використовуватися як «упс». Заряджає біля 100 квадракоптерів. Працює безшумно».

Також хлопці закуповують і доопрацьовують сонячні панелі, щоб була можливість заряджати компактні пристрої автономно. Є дуже легкі панелі, які зручно переносити. Та металеві, які максимально відповідають всім характеристикам і мають чорну матову поверхню, яка не відблискує.

За зарядними приладами компанії звертаються військові з передової і волонтери. Дуже здорово, що на Рівненщині молоді люди об’єднуються і своєю працею наближають перемогу.