Новина
Громади Рівненщини повідомили про загибель чотирьох захисників
18:00, 16 Травня

Рівненська область втратила чотирьох захисників: Віталія Яременко, Романа Коптійчука, Вадима Валько та Вадима Салюка.
Дубровицька громада: Віталій Яременко
Після тривалого періоду невідомості підтвердилася загибель солдата Віталія Анатолійовича Яременка 1989 року народження, жителя міста Дубровиця.
Віталій Яременко був призваний до лав Збройних Сил України 21 червня 2022 року. Службу проходив на посаді снайпера інженерно-саперного взводу.
Віталій загинув 15 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Семенівка Покровського району Донецької області. Довгий час він вважався зниклим безвісти.
У скорботі залишилися батьки Валентина Никодимівна та Анатолій Аркадійович, брат Михайло та племінник.
Про дату зустрічі кортежу та поховання буде повідомлено згодом.
Корецька громада: Роман Коптійчук
Трагічна звістка надійшла до Корецької громади — на війні загинув житель села Новий Корець Роман Павлович Коптійчук.
Роман Коптійчук народився 21 липня 1972 року. Закінчив Корецьку ЗОШ №2, згодом опанував спеціальність тракториста-машиніста у ВПУ-24, у цивільному житті працював будівельником.
На захист України став 17 серпня 2024 року. Служив старшим стрільцем у складі 61-ї окремої механізованої степової бригади та брав участь у бойових операціях у Курській області.
42-річний захисник загинув 29 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Черкаська Конопелька Суджанського району Курської області.
Інформацію про час та дату поховання громада оприлюднить додатково.
Млинівська громада: Вадим Валько
Повідомили про загибель млинівчанина, молодшого сержанта Вадима Григоровича Валько 1973 року народження.
Вадим Валько долучився до війська на початку повномасштабного вторгнення — 25 лютого 2022 року. Обіймав посаду командира стрілецького відділення 2-го батальйону ТРО.
Життя 52-річного військовослужбовця обірвалося 18 квітня 2026 року під час виконання військового обов’язку на Сумському напрямку.
У полеглого воїна залишилися дружина, донька, батьки та брат.
Про дату і час прощання у громаді повідомлять окремо.
Олександрійська громада: Вадим Салюк
Олександрійська громада попрощається із 30-річним солдатом Вадимом Салюком, жителем села Нова Українка.
Захисник загинув 26 грудня 2025 року в районі населеного пункту Софіївка Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання.
Поховання військовослужбовця відбудеться у понеділок, 18 травня 2026 року:
09:00 — виїзд траурного кортежу від судово-медичної експертизи м. Рівне через с. Великий Житин до будинку воїна у с. Нова Українка (вул. Незалежності, 7);
09:30 – 10:30 — церемонія прощання біля батьківського дому;
11:00 — заупокійна служба у храмі «Казанської Ікони Божої Матері» с. Нова Українка;
12:00 — поховання захисника на місцевому кладовищі.
Жителів громади закликають гідно зустріти та провести полеглого воїна останньою земною дорогою.
Щирі співчуття рідним та близьким.
Світла пам’ять і вічна слава Захисникам України!
