Новина

Громади Рівненщини попрощались з трьома загиблими захисникам

09:35, 05 Квітня

зображення новини

Громади Рівненщини провели в останню путь трьох захисників – Івана Сафонюка, Максима Крука та Олександра Плиску.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Зарічненська громада попрощалася із захисником Іваном Сафонюком.

Чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Солдат, водій механізованого взводу в результаті ворожого обстрілу отримав важкі травми. Лікарі Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова до останньої секунди боролися за життя Героя… На жаль, 14 березня Іван Сафонюк помер. Через місяць йому мало б виповнитися 32 роки. Щирі співчуття дружині, брату, сестрам, всім рідним та близьким. Поховали Героя у рідному селі – Кухітська Воля.

На Костопільщині провели в останню дорогу військовослужбовця, жителя села Підлужне Максима Крука.

Народився Герой 4 березня 1994 року в місті Костопіль. У 2013-2014 роках проходив строкову службу в місті Херсон. У травні минулого року був мобілізований до лав ЗСУ, служив головним сержантом десантно-штурмового взводу.

На жаль, Максим загинув 1 квітня 2023 року під час виконання військового обов’язку поблизу населеного пункту Ступочки Донецької області внаслідок мінно-вибухової травми. У загиблого Героя залишилася матір та сестра.

Сарненщина попрощалась із загиблим Героєм Олександром Плискою.

Олександр родом з села Мельниця, що у Степанській громаді, але все життя прожив у місті Сарни. Служив сержантом у лавах Збройних Сил України. На жаль, воїн загинув 26 березня у населеному пункті Берестове Бахмутського району Донецької області. Поховали Героя у рідному селі – Мельниці.