Новина

Голова обласної ради відвідав благодійну організацію

12:05, 06 Квітня

зображення новини

Голова обласної ради Сергій Кондрачук побував в офісі Благодійної організації “Мережа 100 відсотків життя Рівне”. Ця організація здійснює психосоціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб, хворих на туберкульоз та гепатити, а також паліативних хворих. Про це йдеться на сайті облради.

Також у “Мережа 100 відсотків життя Рівне” надають консультації правозахисника, менторський супровід громадських організацій. Частину підопічних організації забезпечують соціальним супроводом, надаючи гуманітарну допомогу. Ще частина отримує медикаменти.

Важливою частиною діяльності організації є написання проєктів з метою забезпечення покращення послуг для цільової аудиторії.

“Торік супроводом охоплено близько 350 хворих на туберкульоз, близько 500 ВІЛ-позитивних осіб та людей з їхнього оточення. З огляду на специфічність контингенту, з яким працюють фахівці організації, у процесі їхньої діяльності виникає чимало питань, як то особливості роботи з засудженими та тими, хто звільняється з місць позбавлення волі.”, – розповіли працівники організації,