Новина

Фронт: білоруські війська продовжують посилювати охорону на кордоні з Україною

09:30, 01 Вересня

зображення новини

Генеральний штаб ЗСУ надав оперативну інформацію щодо #російського_вторгнення на 06.00, 1 вересня.

Слава Україні! Триває 190 день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню.

Ворог зосереджує зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, а також утриманні захоплених областей Луганської, Донецької, Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.
Ворог продовжує здійснювати повітряні та ракетні атаки по військовим та цивільним об’єктам на території нашої Держави.

На Волинському та Полісському напрямках ситуація залишається незмінною. Підрозділи Збройних Сил Республіки Білорусь продовжують виконувати завдання щодо посилення захисту відрізку білорусько-українського кордону у Брестській та Гомельській областях.
Загроза нанесення ворогом ракетних та авіаударів з території та повітряного простору республіки білорусь залишається.

На Сіверщині ворог продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил РФ у прикордонних районах Брянської та Курської областей. Ворог, використовуючи ствольну артилерію, обстрілював цивільну та військову інфраструктуру в районах населених пунктів Кам’янської Слободи та Залізний Міст Чернігівської області.

На Харківському напрямку, використовуючи танки, бойові машини, ствольну та реактивну артилерію, ворог обстрілював позиції наших військ та цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Кленове, Деменціївка, Руські Тишки, Великі Проходи, Петрівк а, Перемоха, Байрак, Шевелівка. Продовжує проведення повітряної розвідки з використанням безпілотних літальних апаратів.

На Слов’янському напрямку здійснив обстріли із застосуванням танків, ствольної артилерії та МЛРС в районах населених пунктів Краснопілля, Вірнопілля, Грушуваха. Проводили повітряну розвідку з використанням БПЛА.

На Донецькому напрямку ворог продовжує вести активні бойові дії, зосереджуючи основні зусилля на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Вправляє вогневий вплив та намагається покращити тактичне положення, активно проводить повітряну розвідку.

На Краматорському напрямку обстріли з застосуванням ствольної та ракетної артилерії в районах населених пунктів Райгородок, Берестове, Роздолівка, Тетянівка, Мала Піскунівка, Верхньокам’янське, Івано-Дар’ївка, Сіверськ.

У напрямку Бахмута обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Бахмутське, Соледар, Яковлівка, Майорськ, Діліївка. Ворожі підрозділи намагалися вести наступальні бої в районах населених пунктів Весела Долина та Зайцеве.

На Авдіївському напрямку здійснили обстріли із застосуванням ствольної, реактивної артилерії та танків в районах населених пунктів Опитне, Первомайське, Нью-Йорк. Наніс авіаудари по районах населених пунктів Времівка, Нескучне, Олександропіль.

На Новопавловському напрямку обстрілював позиції наших військ із застосуванням танків, ствольної артилерії та множинних ракетних систем в районі населеного пункту Золота Нива. В районі населеного пункту Мар’їнка було здійснено авіаудар. Вело наступальний бій в районі населеного пункту Водяне, але безуспішно.

У Запорізькій області обстрілював позиції захисників України із застосуванням ствольної та реактивної артилерії, танків в районах населених пунктів Новопіль, Ольхівське, Уляйполе, Новоданилівка, Новояковлівка, Дорожнянка, Зелене Поле, С харівне, Білогір’я.

На Південнобухському напрямку ворог концентрує основні зусилля на утриманні зайнятих позицій. Ворог вживає заходів для поповнення втрат. Проводили обстріли з застосуванням танків, ствольної та реактивної артилерії вздовж лінії зіткнення. Обстрілені об’єкти цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Степова Долина, Новомиколаївка, Степове, Партізанське, Андріївка, Мирне, Прибузьке, Миколаївка, Зоря, Луч, Іванівка, Князунка. З метою проведення повітряної розвідки активно використовувався БПЛА у вказаному напрямку. Ворог намагається відновити логістичну підтримку своїх військ.

Корабельне угруповання ворога продовжує зосереджувати свої зусилля на проведенні розвідки та блокуванні цивільного судна в північно-західній частині

Віримо в ЗСУ! Разом ми переможемо! Слава Україні!