Новина

Екс-нардеп звинуватив у вбивстві Василя Червонія керівника охорони фірми Новинського

17:11, 30 Листопада

зображення новини

Сьогодні у телеграм-каналі екс-нардеп Андрій Лозовий опублікував інформацію, в якій йдеться про імена замовників вбивства Василя Червонія.

“ось і стало відомо прізвище організатора вбиства Василя Червонія. ліквідацією українського патріота керував ФСБ-шник Ігор Дріжчаний. генерал-майор, який жодного дня воював ніколи. як і путін, який теж ніколи ніде не воював – лише відправляв на фронт свою біомасу, точніше бидломасу. у 2005-6 роках кацапський диверсант Дріжчаний був головою СБУ. зараз чиниться колосальний тиск і спроба підкупу на патріотичних співробітників Служби, які почали нарешті трусити московських попів із їхніми силовиками. 
Ігор Дріжчаний вже багато років не є формально співробітнком СБУ, але суттєво впливає на роботу служби. Дріжчаний формально працює керівником охорони в SMART-холдингу, бенефіціаром якого є Вадим Малхасян (Новинський). думаю, ви самі все зрозуміли. перебуває Дріжчаний в своєму офісі за адресою: місто Київ, вулиця Ігорівська 7-а, там роздає кошти московським попам і силовикам РПЦ ФСБ” , – написав Андрій Лозовий.