Новина
Дитина, яку рятували дубенські медики, померла
12:37, 31 Серпня

Учора ввечері, 30 серпня, на лінію 103 надійшов виклик від жительки м. Дубно. Вона повідомила, що у її доньки температура 39 °C , «шкірні покриви – посиніли». Вік дитини 1 рік та 2 місяці.
Зі слів матері стало відомо, що у доньки раптово піднялася температура тіла. Впродовж дня рідні намагалися самостійно її збити, проте о 20:55 у дитини зупинилася серцева діяльність. Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.
Дитина була у стані клінічної смерті. Медики негайно розпочали реанімаційні заходи, які тривали півтори години.
Дівчинку транспортовали до реанімаційного відділення Дубенської міської лікарні, проте сьогодні зранку дитина померла.
