Новина
Двоє людей отруїлися чадним газом на Дубенщині
16:00, 18 Жовтня

Двоє молодих людей на Дубенщині потрапили до лікарні з отруєнням чадним газом через неправильну експлуатацію пічного опалення.
17 жовтня о 18:40 до Демидівської центральної районної лікарні в стані середньої важкості з діагнозом отруєння чадним газом були госпіталізовані жителі села Вовковиї Дубенського району 1994 та 1991 років народження.
Дану інформацію рятувальники отримали при звірці з лінією “103”.
Рятувальники ДСНС області закликають мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки під час користуванням пічним опаленням.

