Новина

Дубно виділило Сарненщині 500 тисяч гривень на відновлення після ракетних дарів

13:03, 31 Серпня

зображення новини

30 серпня під час позачергової сесії Дубенська міська рада спрямувала 500 тисяч гривень Сарненській громаді для ліквідації наслідків ракетних ударів, завданих по її території російським агресором цієї неділі. Внаслідок ворожої атаки завдано ушкоджено багато приміщень і помешкань міста Сарни.

Про це повідомили у Дубенській міській раді.

Депутати Дубенської міськради на чолі з міським головою одноголосно підтримали надання фінансової допомоги Сарненській громаді, котра уже вкотре зазнає ракетних обстрілів.

“Бачимо проблеми, з якими зіткнулося місто Сарни. Розуміємо, що у час війни ніхто не застрахований від подібної біди, адже ворог дуже підступний. Тому виділили Сарненській громаді посильну допомогу для ліквідації наслідків обстрілу. Разом з тим, робимо все можливе для підтримки Збройних Сил, які захищають Україну, а також молимо Господа, щоб оберігав наше місто Дубно та всю нашу країну”, – сказав міський голова Василь Антонюк.

Слова вдячності уже висловили керівники Сарненщини.

“Власним прикладом ви демонструєте неабияку єдність заради нашої перемоги і те, що сьогодні ніхто не лишається осторонь біди. Переконаний, що з такою підтримкою та взаємодопомогою нас не побороти!”, – сказав начальник Сарненської РВА Олександр Кохан.