Новина
ДТП на Дубенщині – загинула пасажирка легковика
12:04, 02 Вересня

Учора ввечері, 1 вересня, на автодорозі «Київ-Чоп» неподалік міста Дубно трапилась ДТП.
Як зазначають у поліції Рівненської області, водій автомобіля «Opel Combo» — 39-річний дубенчанин — заступник начальника Дубенського відділу поліції, зіткнувся із вантажним автомобілем «Volvo», який рухався попереду у попутному напрямку. У легковику затисло пасажирку та за допомогою спеціального обладнання бійці ДСНС деблокували жінку.

Внаслідок ДТП 29-річна жінка, яка на момент зіткнення перебувала в легковому автомобілі, отримала травми несумісні з життям. Бригада «швидкої» констатували смерть жінки. Ще один постраждалий – 39-річний чоловік, який також на момент зіткнення перебував в легковому автомобілі. Попередній діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, множинні забійні рани обличчя. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу та у важкому стані транспортували до Дубенської міської лікарні. Про це інформують у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.
