Новина

До Клеванської спеціальної школи №2 І-ІІ ступенів завітали представники обласної ради

13:11, 02 Квітня

зображення новини

З нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, який світова спільнота відзначає 2 квітня, голова обласної ради Сергій Кондрачук разом з депутатами облради Олександром Набочуком та Сергієм Кокорським, а також керуючим справами виконавчого апарату обласної ради Богданом Сологубом відвідали у КЗ “Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів”. Про це розповідають на сайті облради.

У закладі навчають дітей з особливими освітніми потребами, серед яких є й школярі з розладами аутичного спектра. Батьки таких дітей та фахівці наголошують, що аутизм є саме розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію, а не хворобою.

Наразі у навчальному закладі працюють досвідчені педагоги, дефектологи, логопеди. Їхня професійна та якісна робота дає змогу забезпечити не лише корекцію порушень психофізичного розвитку, а й суттєво вплинути на особистість учнів.

Як розповіла керівник закладу Марія Завадська, у школі зараз навчається 92 учні з різних районів Рівненщини, серед яких розлади аутичного спектра є у 40 дітей.

Понад 2,4 млн грн цьогоріч спрямувала Рівненська обласна рада  на зовнішнє опорядження та утеплення частини фасаду навчального корпусу Клеванської спеціальної школи №2 І-ІІ ступенів. Не залишилося без відповіді і звернення батьків щодо вирішення питання фінансового забезпечення підвезення учнів з інвалідністю – питання придбання шкільного автобуса перебуває на контролі постійної комісії з питань гуманітарної політики.

Побували гості у ще одній важливій та потрібній громаді установі – КУ “Клеванський інклюзивно-ресурсний центр” Клеванської селищної ради. Директор центру Надія Шагай продемонструвала матеріальну базу та розповіла про ті можливості, які мають відвідувачі ІРЦ.

“Дякую колективам цих закладів за віддану працю і закликаю усіх долучитися до акцій та заходів, спрямованих на привернення уваги до проблеми аутизму, та підтримати таких діток і їхніх рідних”, – зазначив Сергій Кондрачук.