Новина

До благодійної акції “Копійки рятують життя” долучається все більше людей

14:05, 28 Січня

зображення новини

У Рівному продовжується благодійна акція “Копійки рятують життя”. До неї можна долучитися, передавши волонтерам копійки, які з 1 жовтня 2020 року вилучили з обігу. Акція розпочалася ще у вересні минулого року, проте потік монеток все одно не припиняється і нині.

Читай також: У Рівному триває благодійна акція “Копійки рятують життя”

Станом на 28 січня 2021 року здано в банк 167 тисяч гривень. Ще близько 20 тисяч в процесі сортування. Про це повідомляє голова правління благодійного фонду “Скарбниця Надії” Мар’яна Рева.

“Дякуємо всім, хто долучається до акції Копійки рятують життя. Всі ваші пожертви важливі, але про деякі хочемо розповісти окремо. Наприклад, це пожертви від найдорожчих дітей – тих, хто лікувався в онкогематології ще рік ти два тому, а зараз приходить до нас з пожертвами, посмішками та зачісками! Нещодавно до нас завітали Даринка Пашко та Анастасія Романюк. Ви подивіться які красуні! Ось ще одна пожертва – від спортсменів з Інваспорту. Ці дивовижні люди, які самі знають що таке втрата здоров`я та переважно живуть на пенсію, теж зібрали пожертви для дітей з онкоцентру. Дякуємо!!!!”, – йдеться у дописі.