Новина

Для підтримки переселених підлітків у Рівному запускають зустрічі

14:02, 17 Серпня

зображення новини

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії” запускає у Рівному інтеграційні клуби для підлітків-переселенців і місцевої молоді віком від 14 до 18 років. Діти зустрінуться із представниками різних професій, прослухають лекції, а також зможуть знайти нових друзів та звернутись за психологічною підтримкою.

Перша зустріч у рамках проєкту “Наука єднання” відбудеться 17 серпня з 15:00 до 18:00 у конференц-залі готелю Рейкарц (вул. П. Могили, 14).

Учасники поспілкуються з Іванною Панасюк, проєкт-менеджеркою аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua та керівницею всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України”. Вона розповість про найінстаграмніші локації України та продовольчу безпеку на місцях. Зокрема, спікерка поділиться, де саме в Україні знаходяться дві з трьох пірамід Європи, скульптура “Три грації”, як у Луврі, а також водоспад у вигляді Кінг-Конга.

Після цього учасники зустрічі матимуть змогу проконсультуватися з психологом та отримати цінні поради з адаптації до нових умов.

Вхід на зустріч – безкоштовний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Ініціатор STEM is FEM, український ІТ-підприємець та засновник технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв вважає, що створення таких клубів надасть можливість підліткам соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Також організатори впевнені, що нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та науковцями сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.

Офлайн-зустрічі у рамках проєкту “Наука єднання” проводитимуть раз на два тижні у шістьох містах України: у Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці. Надалі організатори обіцяють проводити клуби і онлайн. За новинами проєкту можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram.

Про це повідомила Рівненська ОДА.