Новина

Діти Острозької громади відпочивали у польському місті-побратимі

11:32, 06 Вересня

зображення новини

Польське місто Берунь – побратим міста Острога гостинно прийняв дітей Острожчини. Острозька міська рада спільно з владою міста Берунь організували невеликий, але хороший відпочинок для дітей Острожчини. Гостинна Польща з 16 по 30 серпня приймала дві групи по 15 дітей у супроводі досвідчених вчителів.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Острог – Молодіжна столиця України 2022”.

Діти не чули звуків сирен, корисно і цікаво провели час, поспілкувалися з однолітками та знайшли нових друзів як серед польських дітей, так і серед земляків, які в зараз мешкають в Беруні. Програму для них розробили змістовну і насичену.

Найбільше юним острожанам сподобалася зустріч з мером м. Берунь. Кристіан Ґжесіца, який поспілкувався з кожним, поцікавився їх життям, планами, подарував символ їх міста – іграшку ведмедика. Діти в свою чергу віддячили малюнками та піснями.“Ми щиро дякуємо жителям та владі м. Берунь. Вони надійні друзі, які підставили плече в найскрутніший час. Берунь з першого дня війни регулярно направляє гуманітарні вантажі. Організовує свої міста-побратими надавати допомогу Острогу”, – повідомляють на сторінці молодіжної організації.

Так 24 червня за сприяння мера міста Берунь був підписани Акт Соліданості, що пов’язав Бєрунь у Польщі, Гюндельфінген у Німеччині, Меунг-сюр-Луар у Франції, Моравський Берунь у Чеській Республіці та Острог в Україні.