Новина

Дітей Рівненщини навчатимуть безпековій грамотності рятувальники спільно з педагогами

11:42, 23 Вересня

зображення новини

Забезпеченням програми розвитку безпекової грамотності дітей Рівненщини тепер спільно з рятівниками ДСНС займатимуться педагоги Рівненського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Учора, 22 вересня було підписано Меморандум про співпрацю між “Рівненським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді” та Рівненським районним управлінням ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Про це повідомили у “Рівненському обласному центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді”.Підростаюче покоління будуть навчати безпековій грамотності, яка зараз дуже необхідна.

“Абетка безпеки” для вихованців включає такі категорії:

  1. Небезпеки побутового характеру
  2. Дії у надзвичайних ситуаціях
  3. Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру
  4. Небезпеки соціального характеру
  5. Пожежна небезпека
  6. Небезпеки природного характеру
  7. Небезпеки техногенного характеру
  8. Небезпеки іншого характеру

Метою підписаного меморандуму є:

– навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії пожежного-рятувальника.

– залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

– формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища, виховання у підростаючого покоління громадянських та патріотичних почуттів, культурних і естетичних смаків.

– створення класів безпеки у закладах освіти, створення та функціонування дружини юних пожежних-рятувальників.