Новина

Дев’ятирічна волонтерка з Вараша купила дрон для військових

15:23, 24 Березня

зображення новини

Щоб назбирати необхідну суму, 9-річна Марта Пилипчук із Вараша малювала та продавала картини за номерами. Серед благодійників, які купували роботи дівчинки, щоб допомогти українським військовим, є як українці, так і іноземці. Марта і її сім’я вдячні всім, хто долучився до доброї справи і допоміг реалізувати задумане. Бо це обладнання справді допоможе українським бійцям.

Про юну волонтерку розповіли у Рівненській ОДА.

Минулого року в дівчинки з’явилося захоплення – малювати картини за номерами. Вона обирала патріотичну тематику і перетворила хобі на благодійність. Кошти за картини спрямовує в основному, на потреби військових. Якось Марта почула, що бійцям потрібен дрон. І вирішила в цьому допомогти. Це стало її метою. Орієнтувалася на 110 тисяч гривень, адже саме таку вартість обладнання озвучили. Дівчинка намалювала десятки патріотичних картин, на них знайшлися покупці. І ось мрія здійснилася.

«Коли вже була необхідна сума, ми вирішили замовити обладнання в Польщі. Планували витратити на це 110 тисяч гривень, але склалося навіть краще, ніж хотілося. Коли люди дізналися, що гроші назбирала дитина, то не просто зробили знижку, а долучилися до ініціативи і ще передали тепловізор і прилад нічного бачення.

Наступною плановою покупкою мала бути система згрузу для дрона. Та хлопці з Києва, дізнавшись, що буде купувати Марта, подарували і це обладнання, – розповідає мама дівчинки Вероніка Пилипчук. – В результаті кошти, які залишилися, ми спрямували на інші потреби військових».Тим часом Марта має нову мету – хоче назбирати кошти на купівлю ще одного тепловізора. Адже це те, чого потребують українські захисники. Тож дівчинка й надалі малюватиме. Вже зараз має трохи більше 7 тисяч гривень.

Ознайомитися з роботами 9-річної волонтерки та замовити картину можна за посиланням.