Новина

Депутати злили центр національно-патріотичного виховання на Рівненщині. Хто і як голосував

13:40, 17 Березня

зображення новини

Сьогодні, 17 березня, відбулося пленарне засідання 16 сесії 8-го скликання Рівненської обласної ради. 44 депутати Рівненської обласної ради проголосували за ліквідацію Рівненського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді. Дане рішення заблокувало реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання у Рівненській області.

Ініціював так зване об’єднання Департамент освіти і науки Рівненської ОДА на чолі з П. Коржевським, який не з’явився на сесію РОР.

Рівненська обласна рада погодила ліквідацію (шляхом об’єднання) трьох комунальних закладів: «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді», «Станція юних натуралістів» , «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

До слова, під час обговорення цього важливого питання на сесії, не надали слово директору Рівненського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Юрію Шадию.