Новина

Депутати Рівненської облради підтримують проєкт соціального менеджерства

18:04, 02 Березня

зображення новини

У вівторок, 2 березня, під час засідання постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників російсько-української війни та членів їх сімей депутати розглянули питання щодо реалізації на Рівненщині проєкту “Соціальний менеджер”. Про це йдеться на сайті облради.

Це пілотний для України проєкт, який має бути втілений в життя у всіх територіальних громадах Рівненської області. Його реалізацією займається комунальний заклад Рівненської обласної ради “Ветеранський простір” спільно з Міністерством у справах ветеранів.

Як розповіла під час засідання директорка закладу Ольга Яковлєва, в кожній територіальній громаді з’явиться фахівець, який допомагатиме нашим захисникам, ветеранам та їхнім родинам вирішувати різні проблемні питання: оздоровлення, реабілітації, оформлення пільг та державних допомог, працевлаштування тощо.

Також члени постійної комісії прийняли рекомендацію інформацію взяти до відома, проінформувати депутатів обласної ради про цей проєкт, а також надіслати відповідну інформацію в усі територіальні громади Рівненської області.

*соціальна реклама