Новина

Депутати хочуть оштрафувати нардепа з Рівненщини за прогули

10:27, 09 Травня

зображення новини

Регламентний комітет Верховної Ради звернувся до спікера припинити відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень за квітень, 25 народним депутатам.

Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Комітет вирішив… звернутися до голови Верховної Ради Разумкова Д.О. з поданням про видання розпорядження, відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 33 Закону України “Про статус народного депутата України”, про припинення відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень за квітень 2020 року, народним депутатам України, які без поважних причин не брали особистої участі у більш як 50 відсотках засідань комітетів” – йдеться в рішенні комітету.

Серед 25 нардепів Вадим Рабинович, Петро Порошенко, Вадим Новинський, Ігор Палиця, Ренат Кузьмін, Сергій Шахов та інші.

До складу нардепів-прогульників відмітився і представник Рівненщини – народний депутат, обраний від 155 округу Віктор М’ялик (депутатська група “За майбутнє”).

До слова, у жовтні Верховна Рада ухвалила закон про позбавлення народних депутатів права на депутатські виплати, якщо вони без поважної причини не голосуватимуть на пленарних засіданнях, або пропускатимуть засідання комітетів.