Новина

Де завтра на Рівненщині не буде електрики

17:58, 20 Серпня

зображення новини

Завтра, 21 серпня, з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

З 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в місті Рівне частково по вулицях: Басівкутська, М.Карнаухова, Чорновола, Залізнична, Боженова, Ботанічна, Зелена, Красильникова, Малорівненська, Біляшівського, М.Чурай, Погоринська, Радивилівська, Біла, Васильченка, Відінська, Київська, С.Крушельницької, Транспортна, пров.Васильченка.

Також відключать електроенергію у селах Біла Криниця, Обарів, Городок, Шпанів та Караєвичі Рівненського району; у місті Дубно по вулицях Морозенка, Вишневського, Сурмичі та селі Верба Дубенського району; селі Висоцьк Дубровицького району; селі Іванчиці Зарічненського району; селі Дермань-2 Здолбунівського району; селах Суськ, Деражне, Дюксин Костопільського району; селах Ворсин та Радянське Млинівського району; селах Почапки та Вельбівно Острозького району; селах Казмірі та Іващуки Радивилівського району; селі Глинне Рокитнівського району.