Новина

«Coca-Cola» подарувала медичне обладанння Рівненській обласній лікарні

15:16, 10 Липня

зображення новини

Рівненська обласна клінічна лікарня отримала 2 монітори пацієнта та потужний аналізатор газів крові. Дороговартісне обладнання передали Товариство Червоного Хреста України та компанія «Coca-Cola».

За рекомендацією МОЗ було обрано шість базових лікарень України, яким ми закупили найбільш затребувані речі. Серед цих медичних закладів і Рівненська обласна клінічна лікарня. Ми працюємо дуже оперативно. На минулому тижні ми передавали допомогу для Броварської лікарні, що на Київщині, а сьогодні ми вже тут. Сподіваємось, це устаткування допоможе врятувати не одне життя, – зазначив директор зі зв’язків з громадськістю та державними установами «Coca-Cola» Андрій Бублик.

Як розповідає в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні Віктор Ткач, це обладнання дуже важливе, адже наше таке аналогічне устаткування вже застаріло.

Як повідомляють в ОДА, монітор пацієнта потрібен для контролю основних фізіологічних параметрів дорослих пацієнтів,зокрема важкохворих. Аналізатор газів крові передбачений для вимірювання газів крові, електролітів і метаболітів.

Цей медичний заклад є найбільшим у Рівненській області, тут лікується багато пацієнтів. Тому таке обладнання – це потужна зброя для лікарів, які зараз знаходяться на передовій. Ми вдячні за надане обладнання, що дозволить швидко реагувати і суттєво покращити якість лікування хворих. Вже сьогодні почнемо процес підключення, аби якнайшвидше апарати запрацювали, – прокоментував начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.