Новина

Чотири комунальні заклади Рівненщини мають нових керівників

17:31, 04 Листопада

зображення новини

4 листопада під час  засідання сесії Рівненської обласної ради депутати затвердили нових керівників чотирьох комунальних закладів області.

Йдеться про психоневрологічні інтернати та обласну спеціалізованої дитячо-юнацької спортшколи, що у Рівному. Про це інформує Суспільне.

Директором обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву став Сергій Ліщук. Він на цій посаді замінив Сергія Шемосюка, який був керівником закладу з 2007 року. Контакт з Сергієм Ліщуком вирішили укласти на три роки.

З директором Мирогощанського психоневрологічного інтернату Григорієм Буркацьким депутати вирішили укласти контракт ще на рік. Він очолює заклад з 2005 року.

Директором Острозького психоневрологічного інтернату став Іван Ткачук, який очолює острозьке комунальне підприємство Водоканал. Контракт з ним укладуть на рік. Олександр Дмитрук, який очолював заклад з 1999 року, помер наприкінці 2021 року.

На посаду директора Рівненського психоневрологічного інтернату було чотири претенденти. Депутати облради підтримали кандидатуру Василя Дрозда, який донині очолював заклад. Контракт з ним укладуть на рік.

Колаж – Суспільного.