Новина

Батько шістьох дітей став на захист України з початку повномасштабної війни

11:35, 05 Вересня

зображення новини

Олександр Васильович із позивним «Мажор» – батько шістьох дітей, а також дідусь родом зі Світловодська Кіровоградської області. В цивільному житі працював водієм на одному із підприємств рідного міста. З початку повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю, Олександр поповнив лави окремої бригади ТрО.

Про це розповіли на фейсбук-сторінці Міноборони України.

“Я не міг знаходитися вдома, коли мої діти на війні. Сини тримають оборону на півдні країни. Вдома залишилися три доньки, дружина та онуки. Я пишаюся своїми дітьми та гордий від того, що вони у мене патріоти. Воюватиму заради них і всіх українців до перемоги!”, – каже захисник.

Як розповіли у “RivneMedia”, з 24 лютого кілька разів чоловік приходив до центру комплектування, щоб записатися в добровольці. Йому кожного разу відмовляли через те, що має шістьох дітей, троє з яких, на той час, вже проходили військову службу за контрактом та були відряджені в зону активних бойових дій. Все ж Олександр переконав представників терцентру. Враховуючи наявний досвід, чоловіка направили на службу до 121 окремої бригади територіальної оборони на посаду водія.

Олександр Васильович впевнено говорить про плани на майбутнє після Перемоги, адже разом із сім’єю та побратимами робить все можливе, щоб вона якнайшвидше настала.