Новина
Армія білорусі буде використовувати новий БПЛА “Беркут-3”
13:52, 09 Квітня

Білоруська армія буде використовувати новий безпілотний комплекс “Беркут-3”.
Про це повідомила пресслужба “Держкомвійськпрому”.
Тактичний безпілотний авіаційний розвідувальний комплекс малої дальності “Беркут-3” створено ВАТ “АГАТ-системи управління” – керуюча компанія холдингу “Геоінформаційні системи управління”.
Комплекс складається з двох безпілотників з електродвигунами, наземних взаємозамінних станцій управління. Крім того, до нього входить цільове навантаження, телевізійні та тепловізійні системи, еластична катапульта для запуску. Дальність безпілотника становить до 50 км. Він може перебувати в повітрі до 3 годин. Передбачено посадку в декількох режимах, зокрема й в автоматичному. Посадка здійснюється за допомогою парашута.
Зазначається, що в комплексі використано завадозахищену радіосистему РС-50 власної розробки.
Комплекс може автоматично передавати дротовими та радіоканалами координати об’єктів і текстову інформацію на машини управління “Центуріон” для коригування артилерійського вогню.
