Новина

У Рівному попрощаються з полеглим захисником Сергієм Ковбарем

14:07, 25 Березня

зображення новини

21 березня 2023 року виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр загинув 52-річний старший солдат Сергій Ковбар.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Сергій Ковбар народився у Рівному, закінчив 8 школу, за тим навчався у тодішньому ПТУ №10 та текстильному технікумі на електромонтера. За тим була строкова служба в армії. А після повернення Сергій працював на рівненській нетканці, свого часу шукав роботу за кордоном. Але врешті повернувся. Останні роки працював у сировинному цеху цементного заводу у Здолбунові.

Коли розпочалася повномасштабна війна, Сергію зателефонували й просили з’явитися у військкомат. 25 лютого він пішов на завод на нічну зміну, а вранці 26 поїхав у військкомат… Після цього він вирушив захищати країну“, – розповідає дружина Героя Ірина.

Сергій був не багатослівним. Коли стало зрозуміло, що попереду війна, сказав рідним лише одне: “Треба – значить треба” і не вагаючись поїхав.

Сергій мав золоті руки, усе, що було зроблено вдома – він зробив сам. Якщо чогось не умів, то не соромився навчитися.

Він був золотим чоловіком, хорошим сином – батьки вже літні люди, живуть у Рівному, добрим батьком. Ми разом виростили двох дітей – доньці 20 років, а синові – 18. А ще Сергій дуже любив жити“, – продовжує Ірина.

Про службу та події навколо Сергій практично не розповідав. Він загалом говорив мало, здебільшого відмовчувався. Два місяці їх підрозділ захищав Бахмут, а три тижні тому перевели до населеного пункту Часів Яр

Останні кілька місяців зв’язок був дуже поганий. Раз на кілька днів вдавалося почути голос, значить усе нормально. З нього й слова зазвичай не витягнеш. А кілька днів тому сказав мені: “Що б не сталося треба, треба продовжувати жити.” Тепер ці слова стали моїм девізом…” – розповідає дружина Героя.

52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр в наслідок артилерійського обстрілу противником.

Прощання із Героєм відбудеться у неділю, 26 березня, об 11.00 на майдані Незалежності. За тим чин похорону здійснять у Свято-Покровському соборі. Поховають воїна на кладовищі “Нове”…

У разі оголошення повітряної тривоги прощання відбудеться або по її завершенню, або, у випадку затяжної, буде відмінено.

Присутнім необхідно прослідувати в найближче укриття. Їх адреси можна знайти за посиланням .