За минулий тиждень з 18 по 25 жовтня пожежно-рятувальними підрозділами було здійснено 51 виїзд на ліквідацію пожеж та надання допомоги громадянам. Про це повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Рівненщини.
Зокрема вогнеборцями ліквідовано 42 пожежі, піротехніками знищено 76 боєприпасів, а рятувальниками 9 разів надано допомогу населенню.

