Новина
300 кисневих концентраторів надійшло на Рівненщину
11:33, 21 Жовтня

За кошти державного бюджету, розподілені шляхом виділення субвенції для області, закуплено кисневі концентратори для надання медичної допомоги пацієнтам в амбулаторних умовах.
Про це повідомили у Рівненській ОДА.
На Рівненщину надійшло 300 таких кисневих концентраторів. Вони розподіляються між закладами, які надають первинну меддопомогу.
Хворим, що потребують кисневої підтримки, потрібно звертатися за місцем проживання до свого сімейного лікаря.
