Новина

21-річний захисник із Сарненщини реабілітується після поранення і полону

09:32, 05 Жовтня

зображення новини

21-річний воїн Олександр Єремейчук з Рокитнівської громади був звільнений з полону і тепер проходить реабілітацію. Молодий захисник – із багатодітної родини. Народився і проживає у селі Борове . З перших днів повномасштабного вторгнення брав участь у бойових діях.

У березні його підрозділ у Чернігівській області потрапив під обстріл. Олександр отримав тяжке поранення ноги та потрапив у полон. Шість днів він пролежав у підвалі в невідомому місці із зав’язаними очима, зв’язаними руками і з важкою травмою ноги. Згодом хлопця відправили в Курське СІЗО, де йому довелося пережити нове пекло: знущання, побиття, відсутність медичної допомоги, нормальної їжі та води.

На щастя, 21 квітня, напередодні свого дня народження, завдяки обміну полоненими Олександр повернувся на підконтрольну територію України.

Захисника терміново відправили на обстеження, адже травма була серйозна. А у полоні навіть бинти не змінювали. Кілька разів поставало питання про ампутацію ноги.

Наразі ж захисник потребує серйозного лікування.

Про це повідомили у Рівненській ОВА та зазначили, що допомогли відновити Олександру втрачений паспорт, подати всі необхідні документи на виготовлення закордонного паспорту. Наразі юнак проходить курс лікування в Україні.