Новина

1600 тонн борошна і гороху надійшло на Рівненщину по програмі ООН

15:37, 13 Травня

зображення новини

На Рівненщину надійшло 1600 тонн борошна і гороху від Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme) при ООН. Рівненська область отримала допомогу, яку підтвердив керівник організації Девід Бізлі під час зустрічі з начальником Рівненської ОВА та міським головою Рівного.

1200 тонн борошна розділили збалансовано між чотирма районами і містом Рівне. Його направлять для переселенців та в соціальні заклади області. Крім того, в обласний центр, де найбільше внутрішньо переміщених осіб, доставили ще 400 тонн гороху.За словами міського голови Рівного Олександра Третяка, велика кількість людей зможе отримати таку безкоштовну гуманітарну допомогу.

«Борошно буде роздано малозабезпеченим людям, пенсіонерам, домогосподарствам з дітьми, з людьми з інвалідністю, багатодітним сім’ям. Це дуже важлива і суттєва допомога від Всесвітньої продовольчої програми, яка покращить продовольчу ситуацію сімей та допоможе забезпечити харчову безпеку в нашому місті», – резюмував Олександр Третяк.

Очільник Рівненщини Віталій Коваль каже, що це лише перші кроки допомоги від World Food Programme. У планах – грошова підтримка внутрішньо переміщених осіб. Відповідну програму реалізовує Уряд спільно з ООН. Нагадаємо, у рамках програми переселенці впродовж трьох місяців отримуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.