Новина

12 та 10 років за ґратами проведуть іноземці, які возили в Україну хімічні речовини

15:25, 02 Лютого

зображення новини

12 та 10 років за ґратами проведуть іноземці, які возили в Україну прекурсор, хімічну речовину для виробництва наркотиків.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Прокурор Рівненської обласної прокуратури у суді довів вину двох іноземців, яких обвинувачували у контрабанді та збуті прекурсорів в особливо великих розмірах, а також у збуті психотропних речовин.

Доведено, зокрема, що чоловіки налагодили канал наркотрафіку і в грудні 2018 – січні 2019 років щонайменше тричі перемістили через митний кордон України з приховуванням від митного контролю партію таблеток Cirrus та Apselan, які у своєму складі містять прекурсор «псевдоефедрин», обіг якого у нашій державі обмежено і стосовно якого, відповідно, встановлюються заходи контролю.

Чоловіки ж, при цьому, перевозили заборонені речовини в особливо великому розмірі, сукупна маса прекурсору склала маже 330 грамів, а його вартість – близько 10 тис. доларів США. Також для власного вживання іноземці везли ще й психотропну речовину «метамфетамін».

Крім того, один з обвинувачених на початку січня 2019 року незаконно збув у м. Рівне психотропну речовину «метамфетамін» масою майже 1,3 грама.

Свою вину чоловіки визнали лише частково, проте прокурор довів її у повному обсязі. Вироком Залізничного районного суду м. Львова обвинуваченим призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном 12 та 10 років, з конфіскацією майна.

Рішення ще не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.