Блог

Віталій Поровчук

Зимове плавання і коронавірус

21:15, 27 Квітня

blogger image

Христос Воскрес! Зимове плавання і коронавірус. Дякую Богові, завершується сезон зимового плавання. Цього року він мав особливості. Зима – тепла і безсніжна та деякий час ополонка серед тоненької криги на Басовому Куті все ж була. Натомість, затяжна холодна весна дала можливість мати студену воду для занурень.Приємнно зробити інтенсивну пробіжку та руханку, а потім пірнути у крижану воду, вилізти і погрітися на теплому сонечку. Дуже цікаве поєднання.

Довкола літають і кричать чайки, дикі качки різних порід, низько над водою пролітає лелека, пливе з рибою в зубах ондатра. Радісно і дуже корисно для здоров’я, особливо на фоні порад ВООЗ і МОЗ не виходити з дому. Шкода, але є люди, які вже другий місяць практично не виходять з дому і кожний день дивляться телевізор, який став своєрідною психотропною зброєю. Від цього можна дуже постраждати.

Отже, молитва, причастя Тіла і Крові Христової, духовна боротьба з власними гріхами, праця, допомога ближнім у потребі, читання гарних книг, активний відпочинок і фізкультура чи спорт на сонці та свіжому повітрі, купання у відкритих водоймах, тепер влітку це буде доступно усім, здорова, переважно, рослинна їжа і щедре пиття для розрідження крові та насичення її киснем, зменшення вживання або відмова від макаронних виробів та білого хліба, продуктів, які містять глютен, відмова від алкоголю та тютюну, інших наркотиків та від перегляду офіційних новин – це засоби, для здоров’я, які можуть допомогти уникнути тяжкого перебігу хвороб, як інфекційних, так і хронічних. На жаль, ВООЗ про це не пише.

Звичайно, до цього треба додати елементарні принципи дотримання гігієни та санітарних норм, уникати людних місць та дотримуватися рекомендованої дистанції, бо новий вірус – реальність. Інша справа, хто і як використовуватиме цю складну і неоднозначну ситуацію.

Щоб це зрозуміти, треба молитися і шукати різну інформацію, аналізувати її, порівнювати і не панікувати.

Миру всім і радості від Господа!

Опубліковано Vitaliy Porovchuk Понеділок, 27 квітня 2020 р.

 

Опубліковано Vitaliy Porovchuk Понеділок, 27 квітня 2020 р.