Блог

Віталій Поровчук

Жінка і Мама засвідчила свою любов до Бога і дитини

23:04, 16 Травня

blogger image

У Рівному Жінка і Мама засвідчила свою любов до Бога і дитини. Хочу попросити ваших молитов за упокоєння душі Поліни Хацаюк – дружини і мами шести дітей, молодої жінки, яка декілька днів тому упокоїлася після народження своєї донечки Софії.

Хочу подякувати Богові за життя Поліни, а також подякувти самій сестрі Поліні за її Любов до Бога, дітей і людей. Поліна знала, що народження дитини є небезпечним для її життя.

Колись ми у Рівному експонували виставку про польських жінок, які заради життя дітей віддали свої життя або несли інші свої хрести, дякуючи Господу і захищаючи дитиниу в материнському лоні, а значить Гідність Життя кожного з нас з самопожертвою. Я тоді думав, що і в Україні, де тепер аборт багатьма сприймається, як похід до стоматолога, є такі жінки. Навіть обіцяв собі зробити таку виставку. І не зробив…

Варто пам’ятати про цих Жінок, молитися за них, допомагати їхнім сім’ям, виховуватися на їхніх прикладах. Дякую єпископам і священикам Римо – Католицької Церкви і вірним, які разом проваджали усопшу Поліну у день Вознесіння. Богослужіння очолили три єпископа і близько двадцяти священиків.

Якщо ми хочемо бути народом живих, а не народом мертвих, то треба, як Поліна, вірити Ісусу Христу, черпати благодать з цієї віри і мати плоди цієї благодаті. Інакше вимремо духовно і фізично.

З Поліною, якщо буде милість Божа, колись зустрінемося. А тепер, можливо, в Господа, для неї є нові завдання…

“Треба з мужністю приймати свій хрест услід за Христом і його гіркота, рано чи пізно, змінить для нас свій смак .” (Жак Філіп, Внутрішня свобода)

У Рівному Жінка і Мама засвідчила свою любов до Бога і дитини. Хочу попросити ваших молитов за упокоєння душі Поліни…

Posted by Vitaliy Porovchuk on Friday, May 14, 2021