Блог

Віталій Поровчук

Є велика небезпека, що стоїмо перед новими випробовуваннями.

09:51, 31 Грудня

blogger image

Декілька днів тому розпочалася “ера Водолія”, вона завершила “еру Риб”, яка асоціюється у прихильників руху “Нью ейдж ” з ерою Христа. “Нова ера”, за словами апологетів, буде характеризуватися небувалим розквітом комунікацій, технологій, та свободи у всьому на “благо людини”, для її здоров’я і комфорту, але без Ісуса Христа і Його Євангелії.

За моїми спостереженнями, ця світоглядна парадигма поширюється впливовими людьми та політичними колами, багатьма інтелектуалами, хоча при цьому, звичайно, ж не згадують “еру Водолія” чи езотерику “Нью ейдж”. Натомість, обезбоження людини, знищення її духовної сутності, як образу Божого, активно впроваджується.

Понад сто років тому великий філософ Владімір Соловйов писав про це, зокрема, у “Короткій повісті про антихриста “. Сучасник Соловйова, єпископ Ферфан Затворник, людина високої освіти та великої віри теж казав таке : “Хто вдихне у себе хоч трохи духу світу, той стає холодним до християнства і його вимог. Байдужість ця переходить у неприязнь… Дух світу з шкідливими ученнями – дух непрязний Христу: він антихристів; розширення його – розширення ворожих стосунків до християнського сповідання і християнського порядку життя. Здається у нас робиться щось подібне. Поки ходить довколо лише погане рикання, не дивно, що скоро почнеться сказане Гоподом: возложать на вас руки… і будуть гнати вас.. зраджені будете… і умертвлять вас. Дух антихристовий завжди один; що було напочатку, те буде тепер, в іншій, можливо, формі, але у тому ж значенні. Як же бути? Терпінням вашим рятуйте ваші душі. Терпи з твердим словом сповідання істини на вустах і в серці”.
Написано перед більшовицьким переворотом та встановленням безбожної совєтської влади і страшним насиллям над людьми під прекрасними гаслами.
Є велика небезпека, що стоїмо перед новими випробовуваннями.