Блог

Олександр

Верховна Рада України провалила голосування за законопроекти, пов’язані з обігом цивільної зброї в Україні

12:22, 06 Березня

blogger image

З часів незалежності будь-який обіг регламентовано наказом МВС, який утворює чимало прогалин і корупційних ризиків.
Усі ми чудово пам’ятаємо історію Сергія Пашинського, який безкарно стріляв у людину, будучи народним депутатом; вбивство п’яними ментами 5-річного Кирила Тлявова, які просто вирішили постріляти по банках під час гулянки… А нещодавно голова нацполіції Ігор Клименко заявив, що дозвільний відділ у системі МВС тимчасово закрито, адже виявлено факт незаконної видачі тисячі дозволів на зброю працівниками МВС різним підозрілим особам, як наслідок, матеріали передано до ДБР.
У той самий час Аваков розпинається, що монополію на насилля може мати лише держава, а громадяни не можуть мати зброю, бо наркомани, вбивці і націоналісти влаштують в Україні дикий Захід.
Право на захист, зокрема збройний, – це фундаментальне право людини з метою захистити себе та своїх рідних. У той час, коли мусора торгують зброєю, кришують наркотрафіки і так далі, ми, звичайні українці, маємо сидіти й чекати, доки нас пограбують або вб’ють. Шкода, що міліцейське лобі в парламенті таке сильне. Цікаво, що з рівненських нардепів підтримали законопроект 4335-1 “Про цивільну зброю та боєприпаси”, погоджений з власниками зброї, лише Олександр Аліксійчук , Соломія Бобровська та Яна Зінкевич .
Влада БОЇТЬСЯ власний народ. Нам не потрібна влада боягузів та імпотентів.